kõik kategooriad
HETEK

Avaleht> Meist

Firmast

HENTEK CAT on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud mootorsõidukite saasteainete heitkoguste kontrolli katalüsaatorite uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele, müügile ja nendega seotud tehnilistele teenustele. Juhtiva põhitehnoloogia, tugeva teadus- ja arendustegevuse võime, rikkaliku tooterakenduskogemuse ning säästliku tootmise ja kvaliteedijuhtimise võimega saame pakkuda klientidele kuluefektiivseid tooteid ja teenuseid, mis vastavad EURO IV, EURO V, EURO VI rangematele heitmestandarditele. .

Ettevõtte tuumaks on aastaid katalüsaatoritehnoloogia uurimis- ja arendustegevuse, tootmise ettevalmistamise ja tehniliste teenustega tegelevatest ekspertidest koosnev meeskond, tehnilise toena töötab mitmeid doktorantide juhendajaid ja professoreid ning teeb koostööd tööstuse ülikoolide uurimistööga (IUR). Pekingi Aeronautika- ja Astronautikaülikooli keemiakolledž, et pakkuda usaldusväärset tehnilist tuge tootearenduseks ja rakenduseks rahvusvahelisel ja kodumaisel kõrgtasemel. Katalüsaator, autode kolmekäigulise katalüüsmuunduri põhikomponent, on ettevõtte teadus- ja arendusosakonna tehnilise läbimurde kaudu omandanud katalüsaatori aktiivsuse täieliku parandamise ja väärismetallisisalduse vähendamise tehnoloogia. Ettevõte võtab oma ärifilosoofiaks professionaalsust, ausust, siirust ja tõhusust.

Pärast aastatepikkust uurimistööd, juhtiva põhitehnoloogia, tugeva uurimis- ja arendustegevuse, kvaliteetse müügijärgse teeninduse ning erinevate projektide juhtimis- ja käitamiskogemusega ettevõte püüab luua Hiinas kõige professionaalsema ja suurepäraseima professionaalse meeskonna. Ettevõte peab väga oluliseks talendimeeskonna ülesehitamist, koostab töötajatele üksikasjalikud koolitusplaanid ning annab ruumi talentide kasvatamiseks ja talendi näitamiseks.

Tehase kuva

Sertifikaadid

1
2
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3

Tootmistehnoloogia